Зустріч з експертом з акумуляторних батарей для безпілотників у Навчально-науковому інституті неперервної освіти
30.04.2024, 13:58

akademiya-mikrotik

24 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету відбулася друга зустріч, присвячена особливостям акумуляторних батарей та їх застосуванню в безпілотних авіаційних системах (БАС). Спеціальним гостем заходу став відомий розробник ударних безпілотних літальних апаратів коптерного типу, пілот FPV та виробник акумуляторів для різноманітних безпілотників — Юрій Ганусяк.

Під час зустрічі пан Ганусяк поділився своїми ґрунтовними знаннями та багатим практичним досвідом у галузі безпілотних літальних апаратів. Учасники заходу мали нагоду отримати цінні відомості від провідного експерта щодо ключових аспектів застосування акумуляторних батарей на безпілотних літальних апаратах та обговорити актуальні питання з цієї тематики.

Для тих, хто бажає переглянути запис зустрічі, він доступний за посиланням.

Інформацію про наступні зустрічі можна отримати через попередню реєстрацію в чаті WhatsApp за посиланням.