Відбудеться Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра — 2024»
23.04.2024, 16:15

Відбудеться Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра — 2024»

Національний авіаційний університет візьме участь у 40-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра — 2024», яка за умови дії воєнного часу проводиться 26-27 квітня в режимі онлайн.

Організовує та проводить виставку Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Для освітянської спільноти дана подія — це майданчик для презентацій українських закладів освіти та проведення дистанційних заходів для майбутніх абітурієнтів.

Під час виставки Національний авіаційний університет проведе круглий стіл «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами» 26 квітня о 13:00. Захід в онлайн режимі організовує Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ спільно з Факультетом наземних споруд і аеродромів НАУ та ВСП «Фаховий коледж інженерії,  землевпорядкування НАУ».

Запрошуємо освітян та майбутніх абітурієнтів відвідати віртуальну виставку та ознайомитися із діяльністю НАУ.

Офіційний сайт виставки.