Національний авіаційний університет зміцнює співпрацю з SoftServe як Educational Gold Partner 2023
29.04.2024, 13:32

akademiya-mikrotik

Національний авіаційний університет України укріплює своє партнерство з провідною IT-компанією SoftServe, отримавши почесну відзнаку Educational Gold Partner 2023. Це визнання охоплює тривалу співпрацю університету з трьома факультетами: ФАЕТ, ФКНТ, ФКПІ.

Престижна нагорода Educational Gold Partner 2023 є високою оцінкою внеску Національного авіаційного університету в розвиток освіти та IT-індустрії України. Завдяки партнерству з SoftServe факультети отримали доступ до інноваційних освітніх програм, інноваційних технологій та експертної підтримки, що дозволяє забезпечити високу якість навчання та підготовку студентів відповідно до сучасних вимог ринку праці.

Здобуття статусу Educational Gold Partner 2023 є визнанням досягнень та потенціалу факультетів у навчанні та підготовці майбутніх фахівців у сферах технологій, програмування та інженерії. Ця плідна співпраця відкриває нові перспективи для реалізації інноваційних проєктів та розвитку високотехнологічних галузей.

Факультети Національного авіаційного університету продовжують свою місію забезпечення якісної освіти та розвитку інноваційних напрямків. Отримання престижної відзнаки від SoftServe є черговим підтвердженням успішного співробітництва та досягнень університету в цьому напрямку.