Фахівці ФКНТ НАУ пройшли стажування від міжнародної компанії «Coalescion» у Варшаві
1.12.2023, 16:17

Фахівці ФКНТ НАУ пройшли стажування від міжнародної компанії  «Coalescion» у Варшаві

Співробітники Факультет комп’ютерних наук та технологій НАУ Вікторія Лукашенко, Аліна Савченко, Наталія Апенько, Оксана Сидорець та Іван Азаров пройшли стажування від міжнародної компанії Coalescion, організоване Science & Technology Center in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

7-8 листопада у Варшаві було проведено лекції та практичні заняття. Під час тренінгів було розглянуто реальні практичні кейси, повʼязані із захистом персональних даних і знань під час проведення освітньої та наукової діяльності.

Отримані знання та навички буде імплементовано співробітниками в освітньо-наукові процеси НАУ.