Безпека понад усе

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Безпека понад усе

В університеті розпочату перший етап вставлення комплексної системи контролю та управління доступу до евакуаційних виходів з навчальних корпусів та гуртожитків НАУ.

На дверях евакуаційних виходів встановлюються електромагнітний або електрорегельний замки, що відчинятимуться за допомогою електронного ключа або дистанційно – з пункту центрального спостереження служби охорони університету. Також на кожному виході буде встановлено кнопку аварійного відкриття дверей.

Завдяки цій системі, у будь-якому корпусі або гуртожитку університету під час виникнення надзвичайної  ситуації усі аварійні виходи будуть розблоковані, що дозволить швидко покинути приміщення студентам, викладачам та співробітникам університету.

На сьогодні вже змонтовано систему у 1, 8, 9, 11 та 12 навчальних корпусах і  Приймальній комісії. До кінця цього року буде змонтовано та підключено до пульту охорони усі корпуси та гуртожитки НАУ.