АКФ провів міжгалузевий науково-практичний семінар

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

АКФ провів міжгалузевий науково-практичний семінар

Аерокосмічний факультет провів на базі Навчального центру «Авіаційно-технічна база» Національного авіаційного університету  міжгалузевий науково-практичний семінар «Досвід використання каталітичних активаторів палива виробництва фірми ЕСО АUТО ТІТАN, LLС».

У роботі семінару взяли участь представники фірми «ЕСО АUТО ТІТАN, LLС», Національного університету «Одеська морська академія», Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Збройних Сил України та Національної гвардії України.

Учасники семінару виступили з доповідями про результати випробувань та застосування каталітичних активаторів палива на судових двигунах, тепловозах, авіаційних двигунах, автомобільній та бронетанковій техніці.