Студенти ФМВ відвідали майстер-клас у Конституційному Суді України

akademiya-mikrotik

Студенти ФМВ відвідали майстер-клас у Конституційному Суді України

Студенти ФМВ  відвідали майстер-клас у Конституційному Суді України

У рамках Всеукраїнського тижня права студенти Факультету міжнародних відносин (ФМВ)   разом із доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іриною Лесь та завідувачем навчально-наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС» Мариною Головатенко відвідали Конституційний Суд України.

Студенти довідалися про діяльність Суду та механізми роботи Першого і Другого сенатів, відвідали Велику палату Конституційного Суду України,  музей та бібліотеку.

Спеціалісти відділу попередньої перевірки конституційних скарг Конституційного Суду України провели майстер-клас. Студенти мали можливість не лише дізнатися про механізм написання, перевірки та розгляду конституційної скарги, але й спробувати свої сили в аналізі такої скарги.