Команда Юридичного факультету здобула перемогу на Всеукраїнському правовому VIP- турнірі
19.12.2019, 12:41

akademiya-mikrotik

Команда  Юридичного факультету здобула перемогу на Всеукраїнському  правовому  VIP- турнірі

Команда  Юридичного факультету  нашого університету виборола перше місце на ХІІ Всеукраїнському  правовому  VIP-турнірі серед студентів-правників кращих закладів  вищої освіти України. Захід організовано і проведено Юридичним факультетом НАУ спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Участь у турнірі взяло 20 команд ЗВО із 10 регіонів України.

Під час  відкриття турніру  декан   факультету Ірина Сопілко та  голова Координаційної ради молодих юристів України Євген  Которобай висловили  сподівання, що участь у брейн-рингу допоможе учасникам проявити всі свої здібності та надихне їх на нові результативні здобутки.

Боротьба за правилами брейн-рингу була дуже напруженою, відчувалося прагнення кожної з команд отримати бажаний кубок. Але фортуна усміхнулась тим, хто проявив не тільки блискучі знання, а й витримку та толерантність.

За результатами брейн-рингу перше місце здобула команда  Юридичного факультету  Національного авіаційного університету. Друге – команда «Юридична громада» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Третє місце виборола команда Юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Щиро вітаємо наших інтелектуалів!