ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ «ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ»
22.09.2017, 06:15

Щорічно НН Інститут аеронавігації (ННІАН) проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Проблеми навігації і управління рухом». Робота конференції проходить за наступними секціями:

Назва секції

Секретар відповідної секції

(телефон, адреса

електронної пошти)

Організація та управління рухом

Лазоренко Віталій Андрійович Тел. (097) 699-59-57

E-mail: vitally.Lazorenko@ukr.net

1.

Навігація, спостереження та обробка інформації

Вовк Віталій Юрійович

Тел. (044) 406-79-84

E-mail: vitalii.vovk@nau.edu.ua

1.

Телекомунікації та зв'язок в аеронавігації

АбакумоваАнастасія Олександрівна

Тел. (093) 128-27-26

E-mail: nastia.abakumova@gmail.com

Авіоніка та системи управління

Герасименко Тетяна  Сергіївна,

Тел. (063) 938-07-14

Е-mail:  avionika2006@ukr.net

1.

Професійно-орієнтована англійська мова в науці та техніці

Король Лілія Павлівна

Тел. (093) 546-74-47,

(044) 497- 41-15

E-mail: matroskina88@gmail.com

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо зареєструватися  за посиланням:

Щорічно конференція збирає понад 150 учасників з усієї України. Понад 15 вишів та різних організацій беруть участь у роботі конференції. Вже 2 роки конференція приймає гостей з закордону (Польща та Росія).

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) є основою національної аеронавігаційної системи. Підприємство уповноважене державними регулюючими органами цивільної авіації здійснювати аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі обслуговування повітряного руху України та в повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за ОПР покладено на Україну Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO) (далі – повітряний простір ОПР України). Відповідно до цього визначено місію Украероруху та його основні завдання.