13.09.2017, 13:23

Вітаємо НІНУ СЕМИРОЗ із захистом кандидатської дисертації!

5 вересня 2017 року у Спеціалізованій Вченій раді Д 35.052.11 при Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся успішний захист кандидатської дисертації Семироз Ніни Григорівни на тему «Архітектурно-планувальна організація гелікортів», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури за спеціальністю 18.00.02 – «Архітектура будівель та споруд».

Дослідження присвячено архітектурі відкритих площинних споруд (гелікортів) у складі житлових будинків, громадських будівель та споруд для обслуговування пасажирів (вантажів) гвинтокрилого транспорту і повною мірою презентує архітектурну освіту і науку Національного авіаційного університету.

Результатом дисертаційної роботи є визначення основних принципів архітектурно-планувальної організації гелікортів – споруд з обслуговування пасажирів повітряного транспорту, які розташовуються на частині, що увінчує житловий чи громадський будинок і який має спеціально обладнаний майданчик для зльоту і посадки гелікоптерів.

Примітно, що виконане дисертаційне дослідження є інноваційним і базується на власному досвіді дисертанта (як архітектора-практика) щодо проведення науково-дослідних і проектних робіт у галузі архітектури, на авторських пошукових розробках і на реальному проектуванні.

Колектив кафедри архітектури та всі працівники ННІАП вітають Ніну Семироз з успішним захистом дисертації і зичать їй подальшого наукового і професійного зростання!!!