Студенти ННІАП НАУ прийматимуть участь у конкурсі «STEEL FREEDOM-2017»
19.09.2017, 10:04

Студенти ННІАП НАУ прийматимуть участь у конкурсі «STEEL FREEDOM-2017»

18 вересня 2017 року на кафедрі містобудування Навчально-наукового інституту Аеропортів відбулася презентація ІV Національного архітектурного студентського конкурсу «STEEL FREEDOM», організатором якого є  Український  центр сталевого будівництва.

Партнери  конкурсу - МЕТІНВЕС, Тekla/Trimble, GreenСoat/SSAB, AVEC, GRIFFON.

Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери – компанії Tekla/Trimble, GreenCoat/SSAB, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.

Мета конкурсу – залучити студентів 4-6 курсів до створення оригінальних концептуальних рішень з використанням сталевих конструкцій для об’єктів:

- категорії «Житловий комплекс» (створення проекту житлового комплексу категорії бізнес-клас з паркінгом в Оболонському районі Києва);

- категорії «Торгово-розважальний центр» (створення проекту торгово-розважального  центру з паркінгом у складі житлового комплексу ParkLakeCity, с.Підгірці, Обухівський район).

Координатор «STEEL FREEDOM» Вікторія Лимар ознайомила присутніх з конкурсними завданнями, особливостями реєстрації учасників, розроблення та оформлення проектних рішень, графіком консультацій, мастер-класів провідних фахівців та ін.

Серед учасників презентації – студенти напрямів підготовки «Архітектура» та «Будівництво», викладачі кафедр містобудування (завідувач – Галина Агєєва, доценти Людмила Бармашина, Григорій Болотов, старший викладач – Наталія Бжезовська) та комп’ютерних технологій будівництва (завідувач – Олександр Лапенко, доцент Валентина Грабовчак).

Студенти ННІАП НАУ – постійні учасники цього конкурсу:

-          в 2015 р. дві команди стали фіналістами конкурсу «STEEL FREEDOM 2015»;

-          в 2016 р. дві команди  - серед півфіналістів«STEEL FREEDOM 2016».

Прийом проектів для участі в конкурсі«STEEL FREEDOM 2017»   – до 1 листопада 2017 р.

Бажаємо успіхів новим командам ННІАП НАУ!