13.09.2017, 16:30

ПЕРШОКУРСНИКІВ ІМВ ПРИВІТАЛА КОРОЛЕВА КРАСИ

12 вересня 2017 року першокурсники Навчально-наукового інституту міжнародних відносин зустрілися з в.о.ректона НАУ, керівництвом інституту, а також представниками служб університету — студмістечка, ЦКМ, бібліотеки, медичного центру, профспілковими організаціями, органами студентського самоврядування та іншими.

“Встипивши до нашого університету, ви зробили вдалий вибір, - сказав в.о.ректора Володимир Ісаєнко. - Адже віднині ви повноправні члени великої дружньої родини НАУ, і на вас чекают цікаві та насичені роки навчання”.

Володимир Ісаєнко також поздоровив студентку ІМВ Поліну Ткач, урочисто вручивши їй квіти. 18-річна дівчина, що навчається у НАУ за спеціальністю “міжнародний бізнес”, виборола цього року корону краси “Міс Україна — 2017”, і цією перемогою університет також пишається. “Сумлінне навчання та самовдосконалення — ось шлях до успіху”, - звернулася до своїх нових товаришів по навчанню королева краси України.

Окрім представників університетських служб, перед студентами виступили завідувачи випускових кафедр, а у підсумковому слові директор НН ІМВ Алла Фоменко побажала першокурсникам плідного навчання.