25.09.2017, 08:58

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє про черговий щорічний Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scolar Program.

Fulbright Scolar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть браги участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін - кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

- вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до
    вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

-  щомісячна стипендія,

-  медичне страхування,

-  квиток в обидва боки.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року.

Детально про Програму, перелік документів для участі у Конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: