Інститут аеропортів НАУ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Грузії
19.09.2017, 09:38

11-16 вересня 2017 року завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ, професор, д.т.н. О.І. Лапенко, професор кафедри КТБ, д.т.н., професор М.С. Барбаш, асистент Я.В. Башинський взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Информационные технологии расчета и проектирования конструкций объектов сейсмостойкого строительства" у містах Тбілісі та Батумі, Грузія.

У роботі конференції брали участь представники Грузії, США, Вірменії, Китаю, Канади, Австралії, Чехії, Польщі та інших країн, які із зацікавленістю прослухали доповіді О.І. Лапенка на тему «Доцільність застосування сталі підвищеної міцності при будівництві» і М.С. Барабаш– «Моделювання динамічних впливів в програмному комплексі «ЛІРА-САПР».

Під час конференції з представниками Грузії обговорювалося питання про співпрацю Національного авіаційного університету з Тбіліським технічним університетом, щодо організації міжнародних курсів підвищення кваліфікації для українських студентів напряму «Будівництво»  з метою участі в міжнародних проектах.