27.09.2017, 17:00

До уваги студентів пільгових категорій

До уваги студентів  пільгових категорій

З метою соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення міста Києва рішенням Київської міської ради від 03.03.2016 №116/116 затверджена міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам» на 2016−2018 роки, яка передбачає надання адресної матеріальної допомоги студентам, які зареєстровані та проживають у місті Києві, з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей, на часткову оплату навчання у вищому навчальному закладі для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.

Документи подаються до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на пізніше ніж до 15 жовтня поточного року.

*Порядок подання адресної матеріальної допомоги