24 липня 2017 року о 18:00 у приміщенні приймальної комісії НАУ відбудуться збори приймальної комісії
21.07.2017, 14:00

На порядку денному будуть розглядатись такі питання, як: розподіл доведених обсягів державного замовлення МОН України для Національного авіаційного університету за спеціальностями, спеціалізаціями (освітніми програмами), завершення прийому заяв та документів вступників за денною формою навчання на основі ОКР «Молодший спеціаліст» та допуску їх до здачі додаткових та вступних фахових випробувань, початок проведення вступних випробувань для ОС «Бакалавр» та «Магістр», тощо.

З протоколом засідання зборів приймальної комісії можна буде ознайомитися за посиланням