8.08.2017, 15:15

У Кременчуцькому льотному коледжі НАУ пройшли перепідготовку венесуельські вертольотники

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету протягом довгого часу співпрацює з авіакомпаніями всього світу в галузі підготовки та перепідготовки авіаційних спеціалістів.

Днями в коледжі проходила курс перенавчання на вертоліт Мі-8МТВ 1 група інженерно-технічного складу з Республіки Венесуела. Керівниця групи Ванесса Марія Паес Рамірес щиро подякувала викладачам та інженерно-технічному персоналу коледжу, що проводив навчання та стажування групи, за високий професіоналізм та добре ставлення.

Начальник коледжу Володимир Головенський вручив слухачам сертифікати про закінчення підготовки, побажав успіхів у роботі і висловив надію на подальшу співпрацю.