• Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
14.07.2017, 13:52
Події  Семінар «Урядова програма розвитку гідроенергетики до 2016 року – проблеми, загрози для довкілля та людей: слово громадськості»

  Семінар «Урядова програма розвитку гідроенергетики до 2016 року – проблеми, загрози для довкілля та людей: слово громадськості»
  img

  13-14 липня 2017 року у залі Вченої ради Національного авіаційного університету відбувся семінар «Урядова програма розвитку гідроенергетики до 2016 року – проблеми, загрози для довкілля та людей: слово громадськості». Семінар пройшов у рамках проекту «Розвиток гідроенергетики України – громадський аналіз в контексті євроінтеграційних процесів» Міжнародного фонду «Відродження» та зібрав за одним столом представників владних структур, Національного екологічного центру України і НАН України, експертів та зацікавлених у цій проблемі громадян. Метою заходу стало бажання ініціативно налаштованих активістів згуртуватися для вирішення численних екологічних питань, пов’язаних з гідроенергетикою в Україні.

  Учасників та гостей семінару привітав в. о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко. Він коротко ознайомив присутніх з історією та структурою університету, відзначивши, що у НАУ вже більше 15 років  готують фахівців екологічного напряму.

  «Проблеми екології непокоять сьогодні фахівців з усіх сфер людської життєдіяльності. І авіація не є винятком. Саме тому останніми роками активізувалися наукові дослідження та розробки у сферах альтернативних і відновлюваних джерел енергії, екологічного палива, зменшення шкідливих викидів у атмосферу, утилізації відходів авіапромисловості тощо. І гідроенергетика відіграє у цьому не останню роль. Тому сьогоднішній захід – важливий крок до того, щоб наші громадяни мали можливість жити у прийнятних умовах та екологічно чистому середовищі», – зазначив очільник університету.

  Гості семінару заслухали доповіді виступаючих про стан, перспективи та можливості гідроенергетики в Україні в контексті екозбалансованого розвитку економіки в нашій країні.

  Підсумки семінару учасники підбили 14 липня під час прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН.

  © Національний авіаційний університет
  Технічна підтримка здійснюється НДІ ІТТ НАУ
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01