Практика для майбутніх соціальних працівників

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Практика для майбутніх соціальних працівників

У цьому році студенти другого, третього та четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» мали чудову можливість пройти практику у Благодійній організації «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності».

Під час проходження практики студенти відвідували як лекції-семінари, так і практично допомагали в організації та проведенні різноманітних соціальних заходів та проектів: KYIV EURO MARATHON (спортивний захід світового рівня); збирання продуктів для малозабезпечених та адресна їх передача сім’ям; зустрічі з відомими волонтерами, які поділилися своїм досвідом та розказали про переваги та недоліки своєї роботи; зустрічі-зібрання у реабілітаційних центрах з людьми, які лікуються від алко- та наркозалежностей тощо.

Кожен студент отримав для себе чудовий досвід та готовий використовувати його у своїй майбутній професійній діяльності.