Першокурсники ІЕБ в рамках практики відвідали Коростень
22.06.2017, 13:38

Першокурсники ІЕБ в рамках практики відвідали Коростень

Згідно з наказом в.о. ректора НАУ  від 21.04.2017 № 988/шт «Про організацію та проведення фахової ознайомлювальної практики», студенти 1 курсу Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки (НН ІЕБ) спеціальності 263 «Цивільна безпека» спеціалізації «Цивільний захист» з 22 травня до 18 червня 2017 року проходили ознайомлювальну практику.  Низка заходів допомогла практикантам опанувати комплекс необхідних знань зі сфери цивільного захисту.

За ініціативою начальника Військово-мобілізаційного підрозділу О.О. Удовенка та клопотанням керівництва НН ІЕБ, керівника практики Б.Д. Халмурадова 14 червня 2017 року  студенти-практиканти 1-го курсу  НН ІЕБ змогли відвідати  захисну підземну  фортифікаційну споруду – об’єкт «Скеля», що знаходиться у Коростені (Житомирська область).