27.07.2017, 17:00

Перелік спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання та орієнтовний обсяг державного замовлення в 2017 році

Перелік спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання в 2017 році до Національного авіаційного університету освітній ступінь «Бакалавр».

Перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм за якими здійснюється прийом на 2 курс та 3 курс ОС “Бакалавр” на основі ОКР “Молодший спеціаліст”.

Перелік спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання в 2017 році до Національного авіаційного університету освітній ступінь «Магістр».

Орієнтовний обсяг державного замовлення за спеціальностями (спеціалізаціями) в 2017 році

Контактні телефони науково-навчальних інститутів на період вступної кампанії.