«Ніч енергетики» у Києві
23.06.2017, 10:44

«Ніч енергетики» у Києві

У ніч з 1 на 2 липня з 20:30 по 6:00 у FEDORIV Hub (Київ, вул. Велика Васильківська,  5, Арена-Сіті) проходитиме Ніч енергетики, захід, що стане початком молодіжного проекту «Ukrenergo Laboratories» - першого в Україні інкубатору ідей в енергетиці за ініціативи ДП «НЕК «Укренерго».

Протягом ночі провідні експерти енергетичної галузі та представники бізнесу проведуть 9-годинну нон-стоп-лекцію про новітні технології у енергетиці, бізнес-проекти у галузі. Найбільш мотивованим та талановитим буде запропонована участь у наступному етапі проекту – SoftSkills School у Києві, дводенній школі для набуття практичних навичок. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні.

За результатами попередньго анкетування будуть відібрані 200 учасників – студентів, випускників вишів, аспірантів, молодих учених та винахідників у наступних напрямках:

-Енергетика (електроенергетика , в тому числі, й «зелена енергетика»);

-ІТ та телекомунікації;

-Менеджмент та економіка;

-Міжнародні відносини;

-Екологія та охорона довкілля;

-Право;

-PR та коммунікації.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Night_Energy_Kyiv

Участь у заході є безкоштовною.

Контактна особа – Елліна Мединська, тел 050-161-13-94