НАУ відвідала китайська делегація

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

НАУ відвідала китайська делегація

23 червня Національний авіаційний університет відвідала делегація з Ланчжоуського технологічного університету (Народна Республіка Китай) на чолі з президентом університету Жуй Чжиюанем. Ланчьжоуський технологічний коледж – один з найбільших навчальних закладів, де навчаються більш як 25 тисяч студентів (приблизно стільки ж, скільки і у НАУ).

Мета візиту - проведення переговорів щодо подальшої співпраці та ознайомлення з науково-технічною базою університету. «Ця угода стане першим етапом нашоє співпраці, - відмітив в.о.ректора НАУ Володимир Ісаєнко. – адже у нас співпадає багато напрямків навчання».

Члени китайської делегації відвідали музей університету, оглянули навчальні приміщення та лабораторії.

Згодом в стінах Київського державного університету ім.Т.г.Шевченка було підписано угоду між НАУ та Ланчжоуським технологічним університетом.