Фізичне виховання в сучасних контекстах
19.06.2017, 13:21

Фізичне виховання в сучасних контекстах

16 червня 2017 року в Навчально-науковому гуманітарному інституті відбулася ХІІ Міжнародна науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти». У роботі конференції взяли участь 116 фахівців з України, Білорусії, Болгарії, Іраку, Лівану, Молдови та Польщі. Серед учасників 6 докторів наук, 29 кандидатів наук, 3 заслужених майстрів спорту, майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Інституту професор А. Гудманян, який відзначив значний науковий та спортивний потенціал кафедри фізичного виховання та спортивної підготови, а також видатні досягнення спортивних команд НАУ на Міжнародних і Всеукраїнських змаганнях. Від Президента Олімпійської академії України учасників конференції з цією подією поздоровила доцент Л. Радченко.

За результатами конференції опубліковано збірник матеріалів.