• Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
21.05.2017, 15:28
Події  Візит в Україну Президента Ради ІКАО Доктора Олумуіва Бенард Аліу

  Візит в Україну Президента Ради ІКАО Доктора Олумуіва Бенард Аліу
  img

     24 травня з 10-ї по 13-у годину Національний авіаційний унівеситет відвідає президент Ради Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), випускник Національного авіаційного університету Олумуіва Бенард Аліу. Візит президента ІКАО в Україну у травні 2017 року Україну відбудеться на найвищому рівні, у  його рамках президент ІКАО зустрінеться з керівницвом  країни та відвідає ряд авіаційних підприємств України, у тому числі, ДП «Антонов».

     Міжнародна організація цивільної авіації – це спеціалізована структура ООН. До складу ІКАО нині входить 191 країна світу. Україна стала членом ІКАО у 1992 році.

     Мета ІКАО – забезпечення безпеки авіації, впорядкованого та економічно обгрунтованого розвитку усії аспектів міжнародної цивільної авіації на основі розробки та впровадження стандартів та рекомендованих практик.

     З метою підготовки фахівців з безпеки авіації у 2003 році у Національному авіаційному університеті (де безпека авіації  є одним з пріоритетних напрямків наукових досліджень) було створено Інститут ІКАО. До його складу увійшли Європейський регіональний навчальний центр ІКАО з авіаційної безпеки,  Європейський регіональний навчальний центр ІКАО з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден, а також національні навчальни центри.

    Візит президента впливової міжнародної організації до України – важлива подія в житті країни, ще одне свідчення високого визнання її на міжнародній арені та у європейському середовищі.

     Д-р Олумуіва Бенард Аліу закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1983 році за фахом «Інженер-механів з експлуатації літаків», а у 1987 році отримав ступінь кандидата технічних наук.

     На офіційному сайті НАУ   http://online.nau.edu.ua/    ви зможете подивитися пряму трансляцію візиту президента Ради ІКАО у Національний авіаційний університет.

  © Національний авіаційний університет
  Технічна підтримка здійснюється НДІ ІТТ НАУ
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01