Перемога студентів-поліграфістів
22.05.2017, 11:48

Перемога студентів-поліграфістів

Другий рік поспіль студенти кафедри Комп’ютерних мультимедійних технологій ННІКІТ беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва», яка проходить на базі НTУ України «Київський політехнічний інститут». І показово, що другий рік поспіль займають призові місця.

17 травня 2017 року студентка 3 курсу спеціальності «Видавничо-поліграфічна справа» Ольга Станіславова виборола серед студентів технічних вищих навчальних закладів почесне III місце за виконання завдання «Проектування оригінал-макету поштової листівки «З Ювілеєм».

Кращі проекти учасників олімпіади були відзначені дипломами. Причому всі роботи студентів ННІКІТ НАУ були високо оцінені журі та нагороджені дипломи. Вітаємо студентів 3 курсу: Т. Аршулик , Т. Бесараб, Х. Венцко, А. Козаченко, М. Порубая, Х. Савчук, Б. Чича, а також студентів 4 курсу: М.  Бахмацького та А. Чумакова.

Студентів до олімпіади готували завідувач кафедри КММТ, професор, доктор  педагогічних наук С. Лобода та доцент О. Бобарчук.

Бажаємо успіхів та подальших перемог студентам-поліграфістам!