Науково-педагогічних працівників НН ЮІ відзначено Грамотами Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації
24.05.2017, 12:43

19 травня 2017 року в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося урочисте засідання за участю працівників вищих навчальних закладів, приурочене Дню науки.

З привітальними словами до науковців звернулися: народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Шкуро. Вони побажали творчих успіхів представникам української науки у здійсненні творчих планів.

Потім відбулося нагородження грамотами працівників наукових, навчальних закладів Солом’янського району м. Києва, серед яких Національний авіаційний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та інші.    Грамоти від голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації було вручено доценту кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту НАУ Олені Макеєвій та старшому викладачу кафедри теорії та історії держави і права Оксані Миронець.

Завершились урочистості святковим концертом академічного хору «Хрещатик».