21.04.2017, 15:36

Науково-практичний семінар «GIS – AeroUA-2017»

Науково-практичний семінар  «GIS – AeroUA-2017»

14 квітня 2017 року, до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, кафедра  землеустрою та кадастру Національного авіаційного університету та ГІС-асоціація України  провели семінар «GIS – AeroUA-2017», що відбувся на території  Державного музею авіації.

У роботі семінару взяли участь представники державних та приватних організацій, що займаються виконанням робіт з опрацюванням та використанням геопросторових даних, геоінформаційних систем, даних дистанційного зондування, візуалізації і управління просторовими даними, землеустроєм та кадастром, управлінням територіальним розвитком.

Під час семінару компанія intRobots провела майстер-клас з робототехніки, в якій активно брали участь діти з дитячого будинку сімейного типу, які із задоволенням освоювали навички програмування та конструювання.

Дякуємо адміністрації Державного музею авіації за надану можливість прийняти гостей семінару на борту гостинного  лайнера ІЛ-86.