До 77-ої річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні.
28.04.2017, 12:34

До 77-ої річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні.

27-ого квітня 2017 року згідно планових заходів на КВП НАУ до Дня Перемоги у Другій світовій війні відбулася зустріч з учасником бойових дій Валентином Кравченком. Наш герой пройшов славний шлях від Сталінградської битви, звільнення України, Румунії, Болгарії, Югославії та завершив переможний шлях звільненням Австрії. Рядовий В. Кравченко за роки війни отримував 3 тяжких поранення, але знову і знову ставав у військовий стрій захищати Батьківщину. Він був нагороджений орденом «За мужество», медаллю «За отвагу» та багатьма іншими медалями. Студенти, курсанти військової кафедри з захопленням слухали Валентина Кравченка про його бойовий шлях, а по закінченню, стоячи оплесками подякували за змогу прийти на зустріч та поздоровили з 93-ою річницею від дня народження, побажали міцного здоров’я та привітали з Днем Перемоги.