ВИКЛАДАЧІВ ТА НАУКОВЦІВ НАУ НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНИМИ ЗВАННЯМИ
23.03.2017, 12:34

ВИКЛАДАЧІВ ТА НАУКОВЦІВ НАУ НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНИМИ ЗВАННЯМИ

22 березня 2017 року на Вченій раді НАУ ряд співробітників було нагороджено почесними званнями та вручено дипломи кандидатів наук.

Нагрудний знак до почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки" вручено

Астаніну Вячеславу Валентиновичу – завідувачу кафедри механіки НН АКІ.

Нагрудний знак «Ветеран Національного авіаційного університету»:

Чукаріній Наталії Миколаївні – асистенту кафедри землеустрою та кадастру НН ІЕБ;

Юдіній Наталії Єгорівні – асистенту кафедри землеустрою та кадастру НН ІЕБ;

Данкевичу Анатолію Федоровичу – доценту кафедри землеустрою та кадастру НН ІЕБ;

Закревському Анатолію Івановичу – доценту кафедри землеустрою та кадастру НН ІЕБ.

Нагрудний знак «За сумлінну працю» вручено Одинець Ганні Василівні – завідувачу лабораторії кафедри автоматизації та енергоменеджменту НН АКІ.

Диплом кандидата історичних наук вручено Свердлик Зоряні Михайлівні – викладачу кафедри історії та документознавства НН ГМІ.

Диплом кандидата педагогічних наук вручено Заслуженій Аллі Андріївні – викладачу кафедри іноземної філології НН ГМІ та Шатило Юлії Петрівні – старшому викладачу кафедри соціальних технологій НН ГМІ.

Диплом кандидата психологічних наук вручено Злагодух Вікторії Вікторівні – старшому викладачу кафедри авіаційної психології НН ГМІ.