Хочеш бути здоровий - не кури і не пий
23.03.2017, 07:21

Хочеш бути здоровий - не кури і не пий

21 березня 2017 року відбулося засідання Центру медіації, під час якого обговорювалися питання профілактики вчинення правопорушень серед студентської молоді.

Олександр Сокол (ПР-102) у своєму виступі розкрив шкідливі наслідки куріння тютюну для організму людини, Павло Чуднівець (ПР-101) зосередив увагу присутніх на згубному впливі вживання алкоголю на здоров’я людини, а також на причинах цього негативного явища. Ігор Дякун та Олександр Савонік (ПР-104) підготували цікаві та змістовні презентації на підставі статистичних даних про шкідливі наслідки пияцтва та куріння.

Такі заходи сприяють формуванню здорового способу життя молоді,  адже в умовах зниження духовного потенціалу та здоров’я молоді, особливо підлітків, набуває гострої необхідності формування їхніх духовних потреб, здорових звичок, фізичного загартування, в цілому здорового способу життя – одного з пріоритетних напрямів діяльності сучасної освіти України.