В ЮІ НАУ пройшов семінар щодо питань методичного забезпечення викладання дисциплін кримінально-правового спрямування
12.12.2017, 08:43

8 грудня 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті НАУ пройшов науково-методичний семінар на тему «Питання методичного забезпечення викладання дисциплін кримінально-правового спрямування».

У роботі семінару взяли участь доктори юридичних наук, професори: Борис Леонов (СБУ), Наталія Ярмиш (Національна академія прокуратури України), кандидати юридичних наук, доценти: Єфрем Лащук (Верховний Суд України), Сергій Багіров (Класичний приватний університет, м. Запоріжжя), Макар Марчук (Конституційний Суд України), Олексій Горох (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), Анна Шведова (Київський національний торговельно-економічний університет).

Під час проведення науково-методичного семінарурозглядалися питання методичного забезпечення таких дисциплін як: кримінальне право, кримінальний процес, кримінологія, міжнародне кримінальне право, порівняльне кримінальне право, криміналістика. Активну участь в обговоренні питань викладання відповідних дисциплін взяли студенти Інституту та учні старших класів Спеціалізованої школи № 92 імені І. Франка.