8 грудня відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

8 грудня відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ

8 грудня 2017 року відбулося засідання Науково-технічної ради НАУ, за присутності представника Департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України Олександра Олексійовича Вороненка, де було розглянуто, згідно наказу №1495 від 15.11.2017р. МОН України, звіти керівників наукових робіт молодих вчених, що виконувались у 2017 році за рахунок бюджетних коштів Міністерства освіти і науки України. Під час засідання НТР виступили наукові керівники наступних науково дослідних робіт:

- 161-ДБ17 «Квантово-криптографічні методи захисту критичної інформаційної структури держави» (науковий керівник – С.О. Гнатюк);

- 162-ДБ17  «Нові реформульовані авіаційні палива з вітчизняної відновлювальної сировини та типові технології їх отримання» (науковий керівник – А.В. Яковлєва).

За результатами обговорення було прийнято рішення про затвердження даних звітів з наукових тематик та продовження досліджень.