Про підвищення кваліфікації викладачів НАУ та інших ВНЗ

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Про підвищення кваліфікації викладачів НАУ та інших ВНЗ

З 27 листопада 2017 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ за програмою: «Менеджмент освітянської діяльності (за професійним спрямуванням)». Програма розрахована на 108 год, включає соціогуманітарний модуль та модуль фахового спрямування.

Форма навчання: очна. На курси запрошуються викладачі ВНЗ за напрямами підготовки:

-гуманітарний (філологія, право, соціологія, психологія);

-природничий (екологія, біотехнологія);

-економічний (міжнародна економіка, облік і аудит, фінанси і кредит, економіка підприємства);

-інформаційні технології (інформаційні технології проектування, комп’ютерні системи та мережі, системне програмування, інженерія програмного забезпечення);

-менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, логістика, менеджмент організацій і адміністрування);

-технічний (авіація, радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок, технічне обслуговування повітряних суден і двигунів, організація та обслуговування повітряного руху).

Заявки на навчання за тел.: (044) 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua