Тренінг «Як знайти себе на сучасному ринку праці? Секрети успішної співбесіди «по-новому» і не тільки»
19.10.2017, 12:57

Сучасний ринок праці дуже динамічний. Які вимоги висувають роботодавці до пошукачів? Як адекватно скласти собі ціну на ринку праці? Який він - успішний працівник майбутнього, мрія роботодавця? Які компетентності будуть найбільш затребуваними на ринку праці найближчим часом?

Центр організаційного розвитку та лідерства НАУ запрошує студентів та співробітників університету отримати відповіді на ці запитання 23 жовтня 2017 р. у 334 ауд. першого корпусу НАУ на тренінгу співзасновика і HR директора компанії «Best route» Олени Вертинської. Пані Олена - сертифікований бізнес-тернер і тренер з працевлаштування - поділиться секретами, що допоможуть зрозуміти, «Як знайти себе на сучасному ринку праці?"

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUjQV5DGMqVN1KrzZT8O0xo_0YI-WoRMJCapyPXzKodPDnew/viewform?c=0&w=1

Ми чекаємо на зустріч з вами.