5.10.2017, 10:50

Відкриття навчально-тренінгового проекту First Camp у NAU HUB

3 жовтня у просторі неформальної освіти NAU HUB відбулося відкриття широкомасштабного навчально-тренінгового проекту First Camp.

Уже другий рік поспіль команда Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів  НАУ організовує для студентів 1 – 2 курсів цікавий проект, який допомагає розвити у собі лідерські якості, відкрити нові сфери інтересів та познайомитись із відомими успішними людьми. По завершенні First Camp випускники програми покажуть, чого вони навчилися, та представлять  власні проекти  різноманітних тематик та напрямів.

Дружній колектив ППОСА НАУ впевнений, що саме такі проекти допомагають творити бренд студента Національного авіаційного університету. Тож крокуй! Прагни! Досягай разом з Первинною профспілкою організацією студентів та аспірантів НАУ!