6.10.2017, 13:48

Підписано угоду про курси дизайну інтер’єру від італійських дизайнерів

05 жовтня 2017 року на кафедрі дизайну інтер’єру Навчально-наукового інституту аеропортів відбулася зустріч завідувача кафедри Олени Олійник та викладачів ННІАП з представником Італійської школи архітектури і дизайну «Десанка» Леонардо Рагаццо.

Це вже четверта зустріч в рамках угоди про співробітництво. Сторони домовилися про відкриття сумісних курсів підвищення кваліфікації для українських студентів з дизайну інтер’єру, де викладатимуть італійські та українські спеціалісти, по закінченню яких студенти отримають сертифікат, а далі, після складання екзаменів – диплом університету Віченци. Початок навчання заплановано на початок березня 2018 р., а закінчення – в кінці квітня.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері і супроводжувалась творчою дискусією. Леонардо Рагаццо вручив Олені Олійник подарунковий кольоровий екземпляр примірника розширеної програми курсу.