20.10.2017, 17:15

ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»

20 жовтня 2017 року на базі НАУ за ініціативи ГО «Молодіжна антикорупційна агенція» та студентських організацій НАУ відбудеться обговорення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки, Міністерства освіти та науки України та Ради молодих учених при МОН України. Запрошуємо долучитись до дискусії представників студентських, громадських та інших  організацій.

Форму для реєстрації учасників можна знайти за посиланням: : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdX_4GlQytChc_l7Kpj_d6M1gRjTKelU1c_d-BXug1g3TeUjg/viewform.

Контактна особа: Марія Рощук, тел.093 93 10 639, e-mail: Roshchukmv@gmail.com

Щодо проведення студентського обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту"