20.10.2017, 17:15

Увага! Конкурс студентських фоторобіт «I’m NAU» триватиме до 1.11.2017

Студенти НАУ, ви готові випробувати свої сили як вправні фотографи та харизматичні моделі? Конкурс студентських фоторобіт «I’m NAU»  дає вам такий шанс! Зберіть друзів, влаштуйте брейншторм, оберіть найяскравішу ідею з тих, що спадуть вам на думку та зробіть фото, що ілюструє спеціальність, за якою навчаються конкурсанти. Тільки увага! Є особлива умова – на вашому фото мають бути студенти у формі Національного авіаційного університету.

Ваші фото змагатимуться в таких номінаціях:

- «Обличчя спеціальності»;

- «Групове фото»;

- «Найяскравіша емоція»;

- «Авторське бачення».

Переможців конкурсу визначатиме журі. Але також всі бажаючі зможуть проголосувати за фото, які сподобалися їм найбільше. Глядацьке голосування пройде на офіційній сторінці НАУ у Facebook після завершення прийому робіт. Завдання ваших фото – назбирати якнайбільше «лайків».

Фаворити змагання отримують титул «Вибір НАУ», можливість потрапити на сторінки календаря та стати обличчям НАУ у 2018 році та призи від ректорату:

• пам’ятний сувенір від ректора (міні модель літака, гелікоптера тощо),

• заохочувальні призи (комплекти фірмового одягу НАУ, футболки, куртки, значки тощо),

• головний приз – політ за кермом справжнього літака (у супроводі інструктора).

Переможців обиратиме журі. Обираючи серед конкурсантів наші судді звертатимуть увагу на:

Фото приймаються до 1.11.2017 включно у форматі .jpeg на електронну адресу:

news@nau.edu.ua

Усі конкурсанти мають вказати вказати своє повне ім’я, інститут, групу та номінацію, за яку він змагається.

Бажаємо успіхів та чекаємо на яскраві фото!