12.10.2017, 12:20

До Дня захисника України у Авіакосмічному ліцеї провели благодійний ярмарок

12 жовтня в Авіакосмічному ліцеї ім. І.Сікорського НАУ м. Києва відбувся  благодійний ярмарок, приурочений  до Дня Козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

До організації цієї благодійної акції долучилися і діти, і дорослі. Напередодні ярмарку учні за допомогою батьків випікали різноманітні кондитерські вироби, власноруч виготовляли іграшки й сувеніри, що потім мали змогу продати у вестибюлі ліцею всім бажаючим. Цього року до ярмарку долучився і педагогічний колектив ліцею.

Адміністрація та вчителі приготували різні смаколики, закрутки та аксесуари  ручної роботи.

Виручені кошти були направлені на підтримку військових - учасників антитерористичної операції.