В.о. ректора зустрівся з колегами з Бакинського державного університету
27.02.2017, 07:52

В.о. ректора зустрівся з колегами з Бакинського державного університету

24 лютого 2017 року у Залі засідання ректорату відбулася робоча зустріч в.о. ректора В.М. Ісаєнка з представниками Бакинського державного університету (Азербайджанська Республіка) у складі: д.ю.н., професора, декана Юридичного факультету Алієва Аміра Ібрагіма огли та д.ю.н., професора Гусейнова Тургая Імамгулу огли.

У ході зустрічі було обговорено перспективні напрямки та подальші кроки співпраці, яка може включати науково-дослідну діяльність, організацію навчальних курсів, академічну мобільність, видавничу діяльність та інше. Цей візит є ще одним кроком розвитку плідної співпраці між науковцями наших країн у рамках Угоди про співпрацю з Бакинським державним університетом від 24.02.2014р. №01-2014/UA-AZ.