Викладачі та студенти НН ЮІ - учасники І Міжнародного науково-практичного форуму «Права людини: теорія та практика»
20.02.2017, 11:00

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

З 23 по 28 січня 2017 року в місті Закопане (Польща) за підтримки польського університету ZielonaGoraпроведено І Міжнародний науково-практичний форум «Права людини: теорія та практика».

У роботі Форуму взяли участь представники вищих навчальних закладів України, Польщі, Болгарії, Хорватії, Австрії тощо. Національний авіаційний університет на заході представили доцент кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового Юридичного інституту Марина Дей та студентка групи ПР-402 Валентина Дмитришина.

Під час роботи Форуму його учасниками обговорені кричущі проблеми людства: починаючи від питання смертної кари і закінчуючи клонуванням. Кращі доповіді були включені у колективну монографію «Human rights: theory and practice» (Лондонське видання).

По завершенню І Міжнародного науково-практичного форуму усім учасникам вручено сертифікати міжнародного зразка.