Студентські стипендії - 2017: кому і скільки?
12.01.2017, 11:47

Студентські стипендії - 2017: кому і скільки?

Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв постанови, що визначають порядок виплати стипендій студентам українських вишів у 2017 році. Міністерству освіти і науки доручено за участі Мінсоцполітики та Мінфіну доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій.

Відповідно до урядових постанов, розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії складає:

Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій громадян (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів):

За матеріалами Освіта.ua  ( http://osvita.ua/vnz/53844/ )