Співпраця з гімназією «Ерудит»
24.02.2017, 13:31

Співпраця з гімназією «Ерудит»

Науково-педагогічні працівники кафедри іноземної філології Навчально-наукового Гуманітарного інституту налагодили тісну співпрацю з педагогічним колективом та учнями гімназії «Ерудит» Солом’янського району м. Києва. Зокрема, 21 лютого 2017 року завідувач кафедри Олена Ковтун була членом журі навчально-виховних проектів учнів гімназії.

Гімназисти представили головні досягнення в роботі над проектами «Молодь обирає дію», «Розвиток громадянської компетенції сучасного школяра», «Обираємо здоровий спосіб життя», «Готуємося обирати майбутню професію» та ін.

Професор О. Ковтун виступила перед гімназистами з доповіддю про важливість правильного вибору професійного життєвого шляху, розповіла про переваги здобуття вищої освіти в Національному авіаційному університеті, зокрема за гуманітарними спеціальностями. Інформація викликала інтерес у старшокласників, частина з яких бачить своє майбутнє саме в НАУ!