Всеукраїнський день бібліотек
30.09.2016, 12:11

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2016 р. Науково-технічна бібліотека НАУ відсвяткувала Всеукраїнський день бібліотек. В цей день до бібліотеки завітали в.о. ректора Ісаєнко В.М., проректор з навчальної та методичної роботи Іванова Т.В., директор НН ІАН, голова Вченої ради Чепіженко В.І. та директор НН ІКІТ Юдін О. К. Вони привітали колектив НТБ з професійним святом, побажали творчої наснаги і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. В. о. ректора В.М. Ісаєнко підкреслив важливе значення бібліотеки у роботі університету, наголосив, що університет сприятиме у вирішенні проблемних питань діяльності НТБ. Проректор з навчальної та методичної роботи Іванова Т.В. побажала працівникам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, віри, надії та любові. В.о. ректора Ісаєнко В.М. нагородил відзнаками унверситету кращих працівників НТБ.