Студенти НН ГМІ НАУ отримали інтерактивний тренінг від відомого перекладача М. Козуба
29.09.2016, 13:31

26 вересня 2016 року до Дня перекладача на кафедрі англійської філології і перекладу НН Гуманітарного інституту було проведено зустріч із перекладачем, відомим не лише на теренах України, а й за кордоном, Максимом Козубом.

Модераторами заходу виступили доценти кафедри А. В.Сітко та Т. Г. Семигінівська. Під час зустрічі було охоплено різноманітну тематику, починаючи від загальних історичних фактів до спеціалізованого перекладу у галузі авіації (на прикладі офіційних документів Євроконтролю).

Пан Максим дав поради щодо використання CAT на заняттях, а саме – програм-накопичувачів, які допомагають пришвидшити та удосконалити процес перекладу.

Зустріч пройшла в інтерактивному режимі, студенти мали змогу перекладати послідовно та отримати експертну оцінку за цей вид роботи.

Висловлюємо вдячність пану Максиму та сподіваємося на подальші зустрічі!