Профком студентів та аспірантів НАУ запускає масштабну навчально-тренінгову програму FirstCamp
23.09.2016, 11:42

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Профком студентів та аспірантів НАУ  запускає масштабну навчально-тренінгову програму FirstCamp

Навчально-тренінговий проект «FirstCamp» складається з комплексу теоретичних та практичних занять за напрямками: лідерство, медіа та інновації.

В межах проекту «FirstCamp» висококваліфіковані спікери розкриють професійні секрети на методи щодо формування лідера.

Завдяки проекту лідерства кожен учасник дізнається про засади студентського самоврядування в Україні та профспілкового руху студентів НАУ; зможе висловлювати свої позиції під час публічних виступів; ефективно формувати команду, разом із якою створюватиме та реалізовуватиме різноманітні проекти, отримає також необхідні теоретичні та практичні знання  в сфері медіа, маркетингу, піару, і врешті-решт, зніме та змонтує своє перше відео.

Проект «FirstCamp»  - це платформа для інноваційного розвитку студентської молоді

До участі запрошуються студенти 1-го та 2-го курсів.

Реєстрація за посиланням - https://goo.gl/forms/wbCMtPc3CFIr3odB3

Оголошення результатів відбору учасників - 2 жовтня!

Проект стартує 3 жовтня 2016 року