Міжнародники НАУ долучилися світового конгресу «Авіація у 21 столітті»
26.09.2016, 11:45

Міжнародники НАУ долучилися світового конгресу «Авіація у 21 столітті»

У рамках проведення у НАУ The seventh WORLD CONGRESS “AVIATION IN THE XXI-st CENTURY” 20 вересня 2016 р. у Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин НАУ, директор PhD Алла Фоменко, відбувся науковий Symposium 7 «COMMUNICATION FACTOR IN MODERN INTERNATIONAL RELATIONS», що поєднав у собі три змістовні та насичені цікавими доповідями та гострими дискусіями наукові події.

Великий інтерес учасників Конгресу викликало засідання у ННІМВ НАУ секції 7.3 «The international scientific and technical cooperation of Ukraine in aerospace industry» (Chairman – S.V. Sidenko, Secretary – M.P.Vysotska, NAU), проведене за партнерської участі Symposium 8 «Economy and management in aviation» (Chairman – V. Matveev, co-Chairman – I. Suvorova, Secretary – N. Kryvytska, NAU). Жваву дискусію учасників заходу обумовили доповіді гостей НАУ – PhD Emre Sarilgan та Prof., Dr. T Hikmet Karakoc (Anadolu University, Туреччина), проф., д. е. н. Василя Герасимчука (КПІ, Київ), докторанта, к. е. н. Галини Студинської (Державний НДІ інформатизації та економічного моделювання при Міністерстві економіки та торгівлі України), а також виступи викладачів НАУ – проф. д. н. д. у. Світлани Білої, доц., к. е. н. Марини Янчук, аспірантки Ірини Кравцової та інших дослідників місця авіації у світовій економіці, ролі авіаційно-космічного комплексу у забезпеченні мультиплікативного економічного зростання та модифікації системи міжнародних економічних відносин у ХХІ ст. На засіданні секції 7.3. було заслухано 17 різнопланових,  змістовних наукових доповідей вчених, аспірантів, магістрантів, а також студентів старших курсів, що навчаються за спеціальностями міжнародні економічні відносини та міжнародний бізнес у ННІМВ НАУ.

На базі кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю  ННІМВ НАУ 20 вересня 2016 р. відбулося засідання секції 7.2. «The transformation of journalism in the context of technologizing the world and the processes of globalization» (Chairman – E. D. Tsykhovska, Secretary – V. M. Vasylchenko, NAU). Під час роботи секції 7.2 були представлені наукові доповіді викладачів та студентів, присвячені ролі мас-медіа у формуванні позитивного іміджу України як країни, що має конкурентний потенціал розвитку авіаційно-космічного комплексу, розглянуті актуальні питання журналістики. Учасники симпозіуму відзначили активізацію трансформаційних процесів, які спостерігаються в сучасній журналістиці у зв’язку із суспільними змінами, що значною мірою обумовлені технологізацією світогосподарського розвитку в умовах глобалізації.

Змістовні доповіді щодо ролі інформаційної підтримки та юридичного супроводження розвитку авіаційної промисловості в умовах глобалізації були розглянуті на засіданні секції 7.1. «Information and legal principles of international relations» (Chairman – Y.R. Akchurin, Secretary – Y.V. Kovalenko, NAU), організованої та проведеної викладачами кафедри міжнародного права ННІМВ НАУ.

Наукові доповіді та матеріали, представлені учасниками Symposium 7 «COMMUNICATION FACTOR IN MODERN INTERNATIONAL RELATIONS», що відбувся у ННІМВ НАУ, оприлюднені на сайті НАУ у матеріалах The seventh WORLD CONGRESS “AVIATION IN THE XXI-st CENTURY”.