Відбулася «Літня проектна школа 3С»
1.07.2016, 10:28

Відбулася «Літня проектна школа 3С»

24-26 червня в Національному авіаційному університеті пройшла «Літня проектна школа 3С». Організатором події була Спільнота Свідомого Спілкування за підтримки Young Scientists Association NAU та NAU HUB в рамках програми Active Citizens Ukraine від Британської ради.

Учасники, серед яких були студенти, викладачі та випускники 7 ВНЗ Києва, а також гості з Запоріжжя, Дніпра та Львова, дізнались з чого починати свій власний проект, які елементи повинні містити успішні проекти, де брати на них фінансування та за якими критеріями їх оцінюють потенційні спонсори, а також поспілкувалися з експертами у цій сфері.

Частина запропонованих учасниками проектів за рішенням експертів будуть профінансовані грантами!

Однозначним рішенням журі підтримало проекти:
    MedFest
    NAUHUB
    Braille Map
    Плейбек Театр
    #МуралНАУ

Також заохочувальний приз - стартове фінансування, отримав інформаційний проект #обличчяНАУ

Заявки від проектів WOW Kids, Я-студент, поДІЯ, ProfiCamp будуть подані в наступному грантовому періоді до Британської ради.

«Літня проектна школа 3С» відбулась завдяки членам 3С, що взялися за організацію цієї події, а саме Ірині Єріній, Ксенії Семеновій та Євгену Бикову.

Члени журі, що навчали учасників школи три дні, а потім чесно судили результати їхньої роботи були: Марія Заєць, Ірина Єріна, Ігор Кравчишин, Людмила Павленко, Євгеній Мележик.