Вдячність Національному авіаційному університету за розвиток безпілотної авіації
1.07.2016, 18:57

Нагадаємо, що нещодавно було підписано Меморандумом про партнерство та поглиблення співпраці між Державним концерном «Укроборонпром» та НАУ. Основою, якого є створення новітніх безпілотних літальних апаратів, в яких будуть втілені наукові розробки фахівців профільного ВНЗ країни – Національного авіаційного університету.

Завдяки високій кваліфікації, професійному рівню спеціалістів та аспірантів НАУ, які були долучені до виробництва безпілотного авіаційного комплексу «Spectator», вдалося вчасно та якісно поставити продукцію у Збройні Сили України.

За що Голова ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова В. Проценко надіслав виконуючому обов'язки ректора Національного авіаційного університету В. Харченку лист-подяку колективу за надану допомогу в виробництві безпілотного авіаційного комплексу «Spectator» та розвиток безпілотної авіації.